a
طراحی شده توسط سپنتا

09123442862

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

نکاتی مهم در مورد سقف شیبدار

خانه > مقالات  > نکاتی مهم در مورد سقف شیبدار

نکاتی مهم در مورد سقف شیبدار

همانطور که می دانید سقف شیبدار یکی از رایج ترین و متداول ترین انواع سقف می باشد. در مطالب قبل شما را با مهم ترین انواع سقف شیبدار آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات مهمی در مورد انواع سقف به دست آورید.

برای ساخت سقف از مصالح مختلفی استفاده می شود اما برخی از این مصالح متداول تر هستند. البته استفاده از مواد سازنده بستگی به منطقه ایی که شما زندگی می کنید نیز دارد.

آشنایی با مصالح مورد نیاز در ساخت سقف شیبدار

استفاده از آسفالت شینگل در برخی مناطق بسیار رایج است، این نوع سقف ها بسیار مقاوم، سبک و می توانند در برابر بارش برف بسیار مقاوم باشند.

سقف های فلزی نیز برای آب و هوای بارانی بسیار کاربردی و مفید هستند. این نوع سقف ها در برابر نم و رطوبت بسیار مقاوم اند. همچنین خانه شما را از باد و طوفان های شدید حفظ می کند.

شینگل های چوبی نیز می توانند عایق ککنده بسیار خوبی باشند. البته این سقف ها جدا از کاربردی که دارند بسیار زیبا تر و جذاب تر به نظر می رسند.

روفینگ

نکات مهم در مورد نگهداری از سقف شیبدار

لازم است تا به طور منظم به سقف شیبدار رسیدگی و از آن مراقبت کنید.

مراقبت و نگهداری از انواع سقف

سقف های فلزی

برای نگهداری از این نوع سقف ها لازم است تا به دنبال پوسیدگی و خوردگی باشید. در این مدل سقف ها باید حتما ناودان و ابرو شبروانی را تمیز نگهدارید. بعد از بارش برف باران برای جلوگیری از زنگ زدگی باید خشک شوند.

آسفالت

تقریبا سالی 3 بار لازم است تا سنگریزه های این نوع سقف ها را پلک کنید و هر قسمتی که لازم بود را تعویض نمایید. بهتر است تا شاخته های درختان روی این نوع سقف ها نیافتد چراکه باعث آسیب رسیدن و پوسیدگی آسفالت های شینگل می شود.

برای سفارش بهترین انواع سقف شیبدار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

5 + 1 =