a
طراحی شده توسط سپنتا

09123442862

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

نکات مهم در نگهداری از سقف شیبدار

خانه > مقالات  > نکات مهم در نگهداری از سقف شیبدار

نکات مهم در نگهداری از سقف شیبدار

سقف

همانطور که می دانید انتخاب سقف شیبدار می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در ساخت خانه و ویلا باشد. مخصوصا در آب و هوای مرطوب که احتمال بارش باران بسیار در این مناطق زیاد است و آب و هوایی باران خیز دارد لازم است تا حتما سقف خانه ها شیبدار باشد.

در مطالب قبل شما را با برخی از مهم ترین عوامل موثر در انتخاب سقف شیبدار آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص سقف شیبدار و نحوه نگهداری از ان به دست آورید.

در ساختمان های تجاری معمولا از سقف هایی با شیب کم استفاده می شود. با توجه به اینکه استفاده از این نوع سقف ها فواید بسیار زیادی دارد باز هم باید به مراقبت و نگهداری از آن ها توجه کنید.

سقف شیبدار

مهم ترین نکات در نگهداری از سقف شیبدار

نحوه نصب و محافظت از سقف شیبدار

بیشتر آسیب هایی که به سقف های شیبدار با شیب کم می رسد به دلیل نحوه نصب نا مناسب است. هر کسی نمی تواند این نوع سقف ها را به خوبی نصب کند. بنابراین لازم است تا حتما از یک فرد کارشناس و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

افراد متخصص در زمینه نصب سقف های شیبدار می توانند بدون هیچگونه مشکلی این کار را انجام دهند چرا که در این زمینه تجربه کافی را دارند.

محافظت از سقف

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب سقف و نگهداری از آن باید مورد توجه قرار دهید این است که باید در هنگام رسیدگی و انجام نصب و ساخت سقف به مصالح دقت کنید. نوع سقف باید طوری باشد که شما بتوانید به راحتی روی آن راه بروید و مشکلی پیش نیاید. مهمولا سقف هایی که دارای شیب کمتری هستند برای راه رفتن ایمن تر هستند. البته لازم به ذکر است که خیلی هم نباید روی سقف رفت چرا که به ساختار آن آسیب می رسدالبته این نکته بستگی بسیار زیادی به جنس و مصالح به کار رفته در سقف ها دارد.

برای ساخت سقف شیبدار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

ده − 5 =