a
طراحی شده توسط سپنتا

09123442862

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

عوامل موثر در انتخاب سقف شیبدار

خانه > مقالات  > عوامل موثر در انتخاب سقف شیبدار

عوامل موثر در انتخاب سقف شیبدار

همانطور که می دانید در انتخاب سقف شیبدار عوامل مختلفی وجود دارند که باید آن ها مورد بررسی قرار دهید.

زمانی که می خواهید برای خانه خود یک سقف انتخاب کنید به چه عواملی باید دقت کنید؟ در مطالب قبل شما را با نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار آشنا کردیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص عوامل موثر در انتخاب سقف به دست بیاورید.

چه بخواهید سقف خانه خود را تعویض کنید یا برای خانه جدیدی که ساختید سقفی انتخاب کنید بررسی چند مورد باید مورد توجه قرار گیرد.

عوامل موثر در انتخاب سقف

 بررسی قیمت

هرچه سقف شیبدار تر باشد مصالح بیشتری نیاز دارد بنابر این هزینه بیشتری را باید بپردازید.

بنابراین اگر هزینه و قیمت سقف برایتان مهم است و یکی از عواملی است که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است بهتر است تا شیب سقف را خیلی زیاد در نر نگیرید تا هزینه کمتری را بپردازید.

نگهداری و مراقبت از سقف شیبدار

سقف هایی که شیب ندارند به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز دارند تا آن هایی که شیبدار هستند. شما باید همواره سقف را تمیز کنید چرا که چیزی از آن بالا سر نمی خورد و پایین بیاید و تمام آلودگی ها و کثیفی ها روی سقف باقی می مانند.

یکی از مهم ترین عواملی که در نگهداری و رسیدگی از سقف هایی که شیب ندارند موثر است تاثیر آب می باشد. در سقف هایی که شیبدار نیستند احتمال بیشتری وجود دارد که ساختار خانه آسیب ببیند چرا که وجود نم و رطوبت در سقف ها بسیار پر مخاطره است.

بسته به جایی که زندگی می کنید و آب و هوای منطقه شما انتخاب سقف بسیار مهم است. معمولا در مناطقی که باران های شدید می بارد و باران زا است خانه ها با سقف هایی شیبدار ساخته می شدند.

برای تهیه بهترین انواع سقف شیبدار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

3 × 4 =